KONST / Litografier / Färglitografi 8181370
*
nr 818 1370
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Lars Holm (f. 1956), 73/290, skärgårdsvik, motivets mått: 43x72
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2013
kl 18:56:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 17:25:24
1
150 kr
1/4 18:11:24
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lars Holm
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Läs mer om Lars Holm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars holm litografi litografier litografiskt blad skärgård skärgården skärgårdsvik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vatten
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:09
*
Lars Holm
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Läs mer om Lars Holm
nr 818 1370
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Lars Holm (f. 1956), 73/290, skärgårdsvik, motivets mått: 43x72
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/4 17:25:24 | 1 | 150 kr |
1/4 18:11:24 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lars Holm
Lars Holm, svensk mÃ¥lare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.Läs mer om Lars Holm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars holm litografi litografier litografiskt blad skärgård skärgården skärgårdsvik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vatten
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:09